Ryby ako od dobrých priateľov

Aj keď nemáme more, ryby a morské plody máme zaručene chutné. Špecializujeme sa na morské špeciality. Dávame si záležať na výbere spoľahlivých dodávateľov. Voči zákazníkom máme férový prístup. Naučili sme sa v tom plávať a vás nepotopíme.

Vyše desať rokov čerstvé morské plody

Spoločnosť Fish on Time vznikla v roku 2006 a odvtedy pláva v mori medzi žralokmi ako neveľká, ale o to šikovnejšia ryba. Staviame na profesionalite a osobných vzťahoch. Špecializujeme sa na nákup, dovoz, spracovanie, porciovanie a distribúciu špecialít z vodného sveta do gastrozariadení v okolí Bratislavy.

V ponuke máme aj sladkovodné ryby a plody našich riek, lebo sa nebojíme žiadnej vody. Máme širokú a spoľahlivú sieť dodávateľov prevažne z Európy, sme však napojení aj na zdroje z ďalekých morí a svetových oceánov. Vaše nápady sú pre nás výzva. Na vaše požiadavky reagujeme operatívne v krátkom čase, lebo ryby musia byť čerstvé a zákazníci spokojní.

Zásobujeme rybami viac ako 100 reštaurácii

Ryby, sladkovodné i morské špeciality patria do zdravého jedálnička. Sú moderné, chutné a žiadané, preto ich dodávame do vyše stovky reštaurácii s tisíckami spokojných zákazníkov. Každý váš netradičný nápad je pre nás tá správna návnada, preto neváhajte a povedzte nám, na čo majú vaši zákazníci chuť a my vám to dodáme.